O mnie

Hej,

Nazywam się Hubert i od lat interesuje się kinem, jednak dopiero od jakiś dwóch, max trzech lat bardziej świadomie interesuje się kinem. Obecnie najbardziej skupiam się na kinie które można określić jako niszowe, artystyczne, niezależne czy też festiwalowe jednak nie zamykam się tylko na to, bo lubię też oglądać popularniejsze produkcje jak i wracać do klasyki kina. Oczywiście interesuje się też serialami dlatego też i recenzje ich będą tutaj się pojawiać, ale nie ukrywam że głównie skupiam się na filmach.

Poza filmami i serialami interesuje się też piwem kraftowym i to z recenzji ich na instagramowym profilu Fanatyk Piwa mogę być części znany. W obu przypadkach jest to nawiązanie do jednej z najpopularniejszych past Malcolma XD „Fanatyk Wędkarstwa”, bo tak jak jej główny boheter gdy wkręcę się w temat staje się z automatu jego fanatykiem i tak w przypadku filmów oglądam minimum 200 produkcji rocznie. Dla utrzymania jakości tekstów tutaj będę skupiał się tylko na najciekawszych nowych dziełach.

I mógłbym tutaj jeszcze rozpisywać się o swoim guście, ale może zaproszę lepiej na mój profil na Filmwbeie, gdzie wstawiam oceny wszystkich filmów które oglądam.

Zapraszam też na wcześniej wspomniany piwny instagram

Oraz na stronę Fanatyka Kina na Facebooku