Wszystko w porządku – Recenzja

Mający premierę na festiwalu w Valladolid pełnometrażowy debiut węgierskiego reżysera Bálinta Dániela Sósa trafia do polskich kin. Film został u nas bardzo dobrze przyjęty na festiwalu Nowe Horyzonty, do tego stopnia, że Stowarzyszenie zajęło się jego dystrybucją. Opowiada historię dwóch rodzin, które mają się połączyć w jedną. Samotny ojciec z dwójką synów i kobieta z … Czytaj dalej Wszystko w porządku – Recenzja